loading...

Złomiarze z Pruszkowa z Discovery Channel testują uchwyt magnetyczny do łowienia w wodzie.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl nadawanego na Discovery Channel, w drugim odcinku poddawany próbom jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany przyrząd to UM 65x45. Uchwyt ten znajdziecie Państwo na naszej stronie w dziale – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z niezbędnym wyposażeniem.

Złomowisko to miejsce, w którym niezbędne jest urządzenie do izolacji metali. Urządzenie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyszukiwania przedmiotów z metali żelaznych utraconych w pryzmie odpadów, w wodzie itp.), czy innego urządzenia tego typu, ułatwia działalność, a momentami jest optymalnym wyjściem dającym szansę na segregację odpadów metalicznych. Ponadto narzędzia do oddzielania metali kolorowych w początkowej fazie aktywności korzystają z separatorów magnetycznych, zaś dopiero na następnym etapie wykorzystują technologie optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek i współpracujący z nim pan Edek to bez cienia wątpliwości krezusi krajowych złomowisk. Kto jak kto, ale Oni doskonale wiedzą jak coś co na pozór stanowi pryzmę gratów zamienia się w profit. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 zasadniczo oddaje im znaczne usługi ponieważ to niezwykle kreatywne podejście.

Link do programu: Złomowisko.pl

Serdecznie zapraszamy.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, ale nasza firmowa strona https://neo-cube.pl nie wspiera IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube