loading...

Najnowsze informacje

Technologie wiążące się z magnesami cały czas są rozwijane, specjaliści pracują bez przerwy nad ich udoskonalaniem i zwiększaniem możliwości. Zwiększa się też bardzo dynamicznie zastosowanie mocnych magnesów neodymowych, zaczynają sięgać po nie kolejne przemysłowe branże. W naszym dziale prezentującym aktualności ze świata silnych magnesów można przeczytać o wszelkich nowinkach i ciekawostkach wiążących się z tą branżą.
Staramy się prezentować między innymi osiągnięcia i sukcesy naukowców oraz rezultaty ich wieloletnich badań, ale też pokazywać inspiracje i pomysły na użycie niezwykłych możliwości tego typu produktów. Nowe trendy, rozwiązania technologiczne, ale także zagrożenia na przykład związane podwyżkami cen surowców - wszystkie te informacje jest do znalezienia w naszych aktualnościach.
Neodymowe magnesy - sposoby zabezpieczenia ich zewnętrznej powierzchni przed zewnętrznymi czynnikami
Co to jest magnes neodymowy?
Dynamo czyli prądnica - zastosowanie na magnesy neodymowe.
Zapotrzebowanie na magnesy w naszym codziennym życiu.
Serial Złomowisko.pl - Panowie Edek i Marek
Podnoszą się ceny pierwiastków ziem rzadkich NdFeB.
Dlaczego rosną ceny magnesów NdFeb? Bodźcem są wygórowane ceny pierwiastków ziem rzadkich.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, ale nasz firmowy serwis https://neo-cube.pl już nie wspiera przeglądarki Internet Explorer. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Mozilla Firefox, Google Chrome lub Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube