loading...

Propozycja - zabawki z magnesami aktualne ceny.

Dostępne u nas neodymowe magnesy są wykorzystywane w rozmaitych branżach przemysłowych, ale także w zabawkach dla dzieci. Wśród zabawek, które posiadamy, ogromną popularnością cały czas się cieszą niesamowite zabawki z magnesami. Klocki XMAG2 rozwijają umiejętności twórczego i logicznego myślenia oraz wyobraźnię przestrzenną u młodszych i starszych użytkowników. Klocki magnetyczne XMAG2 mają bardzo prostą konstrukcję - posiadają niewielkiej pałeczki z parą neodymowych magnesów na każdym jej końcu i kuleczki stalowej. Przez użycie potężnych magnesów neodymowych, klocki XMAG2 dają możliwość konstruowania oryginalnych przestrzennych budowli o możliwościach ograniczonych wyobraźnią.

Nasza oferta to również cieszące się dużą popularnością kulki NeoCube, jakie są znane w wielu krajach jako NeoBall, w postaci sześcianu składającego się z 216 kuleczek pokrytych warstwą ochronną - z niklu albo jakąś inną, o różnorodnej kolorystyce.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona https://neo-cube.pl nie wspiera przeglądarki Internet Explorer. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube