loading...

Kreatywne zabawki z magnesami aktualne ceny.

Neodymowe magnesy mogą mieć wiele zastosowań praktycznych. Służą również do doskonałej zabawy. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się nasze zabawki na magnesy z grupy XMAG2, świetnie rozwijające wyobraźnię, kreatywność i zdolności myślenia zarówno u starszych i młodszych bez względu na wiek. Wykorzystane w naszych inteligentnych zabawkach bardzo silne magnesy z neodymu, dają możliwość budowania ciekawych przestrzennych obiektów. Niezwykłą cechą zabawki z klocków, jest jej niesamowita prostota. Złożona jest ona z niedużej kulki oraz pałeczki z magnesami neodymowym na końcu.

W naszej ofercie posiadamy także bardzo lubiane i popularne na całym świecie magnetyczne kulki NeoCube mające postać sześcianu składającego się z 216 kuleczek zabezpieczonych warstwą niklu albo jaką inną powłoką ochronną w różnych kolorach.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasz firmowy serwis https://neo-cube.pl już nie wspiera Internet Explorer'a. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube