loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek testują uchwyt z magnesem.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl nadawanego na Discovery Channel, w drugim odcinku testowany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany sprzęt to UM 65x45. Ten sprzęt można znaleźć w naszym sklepie internetowym w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z koniecznym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to miejsce, w którym konieczne jest wyposażenie do rozdzielania metali. Narzędzie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyławiania elementów z metali żelaznych utraconych w stercie odpadków, w wodzie itp.), lub innego urządzenia tego typu, optymalizuje czynności, a momentami jest ostatnim rozstrzygnięciem umożliwiającym segregację skrawków metalowych. Także maszyny do separacji metali kolorowych w początkowej fazie działania korzystają z separatorów magnetycznych, natomiast tylko na następnym etapie stosują techniki optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek i współpracujący z nim pan Edek to niekwestionowani książęta krajowych złomowisk. Kto jak kto, ale Oni dokładnie wiedzą jak coś co wygląda na górę gratów zmienia się w profit. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 zdecydowanie oddaje im znaczne usługi ponieważ to niezwykle wydajne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasz serwis https://neo-cube.pl już nie obsługuje IE. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube