loading...

Testowanie uchwytu magnetycznego na Discovery Channel w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w odcinku drugim testowany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Eksperymenty przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany sprzęt to UM 65x45. To urządzenie łatwo znaleźć w naszym sklepie internetowym w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z koniecznym wyposażeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym wskazane jest wyposażenie do rozdzielania metali. Magnetyczny separator czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyławiania elementów z metali żelaznych zagubionych w pryzmie odpadków, w wodzie itp.), lub innego narzędzia tego typu, ułatwia pracę, a momentami jest jedynym rozstrzygnięciem umożliwiającym segregację odpadów metalicznych. Ponadto maszyny do separacji metali kolorowych w podstawowej fazie działania korzystają z separatorów magnetycznych, zaś tylko na następnym etapie stosują technologie optyczne czy wirówki pozwalające na odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek i współpracujący z nim pan Edek to bez cienia wątpliwości królowie naszych złomowisk. Zapewne nie tylko, jednak Oni dokładnie radzą sobie z tym jak coś co na pozór stanowi stertę gratów zamienia się w profit. UM 65x45, czyli nasz uchwyt magnetyczny zasadniczo im w tym pomaga bo to niezwykle kreatywne podejście.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, lecz nasza firmowa strona https://neo-cube.pl już nie wspiera przeglądarki Internet Explorer. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Google Chrome, Mozilla Firefox albo Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube