loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Edek i Marek sprawdzają uchwyt magnetyczny.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w odcinku drugim sprawdzany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Eksperymenty wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Uchwyt ten można odszukać w naszym sklepie internetowym w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy też z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z koniecznym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym wskazane jest wyposażenie do izolacji metali. Magnetyczny separator czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyszukiwania okazów z metali żelaznych zagubionych w stercie odpadków, w wodzie itp.), bądź innego urządzenia tego typu, usprawnia czynności, a czasami jest jedynym rozstrzygnięciem umożliwiającym segregację odpadów metalowych. Także urządzenia do separacji metali kolorowych w podstawowej fazie działania używają separatorów magnetycznych, natomiast dopiero na następnym etapie wykorzystują technologie optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek wraz z panem Edkiem to niekwestionowani królowie krajowych złomowisk. Kto jak kto, jednak Oni dokładnie wiedzą jak coś co przypomina pryzmę gratów zmienia się w zysk. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 absolutnie oddaje im znaczne usługi bo to niezwykle kreatywne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, lecz nasza strona https://neo-cube.pl nie wspiera już Internet Explorer'a. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube